Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAŠE NOVÁ KAMARÁDKA

Náš první Irský Cob

Moje kamarádka si pořídila valáška Irského coba - o tomto plemeni jsem věděla pouze to, že jsou krásní a chlupatí :-) . A protože mě toto plemeno začalo zajímat ( sama nevím proč ), tak jsem se začala pídit po dalších informacích. 

Už rok a půl jsem na koni neseděla a myslela jsem si , že se do sedla už asi nevrátím. Ale nastal jakýsi zlom a já se vrátila a bylo to krásné. Ale nepředbíhejme. Kamarádka nakonec cobíka musela prodat a nabídla mi ho za velice dobrých podmínek. Moc jsem po něm toužila, ale nějak tam nebyl ten správný impuls a objevily se pochybbnosti různého rázu. Kamarádka tedy koníka prodala někomu jinému. Mělo to tak být, začala jsem se o IC zajímat intenzivněji. 

Pak mi padla do oka krásná , dvouletá kobylka tohoto plemene a už už jsem byla nalomená si ji vzít, ale zase začaly pochybnosti - vždyt si neumím koníka sama obsednout a pak ho pořádně přijezdit. Tak z toho zase sešlo.

img_20190601_141232.jpg

Nakonec do třetice všeho dobrého.....se objevila ONA - Melody. Sedmiletá kobylka IC ,  do které jsem se zamilovala hned na fotce :-)). A tady to přišlo - žádné pochybnosti, jen příjemné pocity. Tak už nebylo na co čekat. 1.6.2019 jsem si dala dárek ke dni dětí :-)))) a jela jsem si pro ni. Stála tam a vyloženě na mě čekala. Kobylku jsme bez problémů naložili a šupajdili jsme si to hezky domů. A přestože byla cesta delší trvala asi 3,5 hodiny Melody se chovala velmi vzorně.

Seznamování s našimi konmi taky proběhlo docela v klidu. Nějaké to honění a kopání tam bylo, ale nic dramatického se nekonalo. Prostě si to ti chlupáči musí mezi sebou vyříkat. :-) .

Přejeme naši Melody , at je s náma a svými novými konskými kamarády spokojená.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář